neděle 12. září 2021

Národní plán podpory návratu žáků do škol - doučování

Vážení rodiče, od 20. září bude probíhat v rámci Národního plánu návratu žáků do škol i na naší škole doučování. Jde o projekt MŠMT ČR, jehož cílem je zmírnit negativní dopady výpadku prezenční výuky v důsledku uzavírání škol v minulém a předminulém školním roce. Doučování není součástí běžné výuky a probíhá ve skupinách v předem daných termínech. Nejedná se o dohánění učiva pro získání lepších známek. Je bezplatné.

Na naší škole budou vytvořeny tři skupiny - pro žáky druhého, čtvrtého a pátého ročníku. Výběr konkrétních žáků je v kompetenci vyučujících, o zařazení žáka informuje třídní učitel informací v Deníčku. Zde zařazení svého dítěte zákonný zástupce potvrdí do pátku 17. září. Zákonný zástupce má právo nabízené doučování odmítnout.

Máte-li pocit, že i Vaše dítě by mělo být zařazeno do skupiny, sdělte svůj názor třídnímu vyučujícímu svého dítěte do čtvrtka 16. září, určitě se nad Vaším názorem zamyslíme.

Věříme, že doučování splní svůj účel, umožní žákům zažít úspěch a uznání, či v sobě najít novou chuť ke studiu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.