čtvrtek 20. května 2021

Provoz ZŠ od pondělí 24. května 2021

Od pondělí 24. 5. 2021 je obnovena výuka dle řádných rozvrhů jednotlivých tříd pro školní rok 2020/2021. Upřesňující pokyny podají dětem třídní vyučující. Zároveň je obnoven provoz obou oddělení školní družiny dle přihlášek ze září 2020 (podrobné informace byly zaslány na e-maily rodičů). Ranní družina není poskytována.

Vyučování všech ročníků začíná v 7:50 hodin. Do školy děti přicházejí v čase 7:30 - 7:45 hodin. Do budovy i nadále vchází pouze děti, rodiče a ostatní osoby pouze po předchozí domluvě s vyučujícím či paní ředitelkou.

Testování žáků bude stále probíhat jednou týdně, a to v pondělí. I dále nosí žáci jednorázové roušky nebo respirátory a dodržují všechna platná hygienická nařízení.

Sledujeme a řídíme se aktuálními opatřeními vlády ČR i MŠMT ČR.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.