úterý 9. března 2021

Nabídka pro rodiče dětí z naší MŠ

 Vážení rodiče,

chcete svým dětem pomoct ovládat své emoce, zlepšit vztahové dovednosti, vést děti k navazování a udržování zdravých vztahů, porozumět tomu, co se odehrává v druhých, zodpovědně se rozhodovat, zvládnout aktuální covidovou situaci a aktivně přispět k vlastnímu spokojenému a šťastnému životu? 

Zveme Vás na webinář o sociálně – emocionálním učení v každodenním životě, který volně navazuje na úspěšnou první část vysílanou v únoru. Na webinář se můžete zdarma přidat přes Zoom v pondělí 15.3.2021 v 17:00 hodin – bližší informace najdete v přiloženém letáčku. Webinář je určený pro rodiče dětí ve věku 5 – 11 let.

Těšíme se na Vaši účast.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.