středa 21. října 2020

Distanční výuka ZŠ

 Vážení rodiče žáků ZŠ Tachlovice,

v souvislosti s aktuální situací a nařízeními MZ ČR a Vlády ČR jsme se rozhodli, že upustíme od avizovaného vybírání pracovních materiálů.
Tedy prosíme, abyste si všechny pracovní sešity, pracovní listy, DV sešity a další materiály ponechali doma. Ty vypracované uchovávejte až do návratu do školy.

Zatím není zřejmý termín znovuzahájení prezenční výuky. Buďme všichni trpěliví a vyčkejme pokynů zodpovědných úřadů, pracujme, jak nejlépe umíme. Způsob ověření zadaných cvičení upřesníme po návratu do školních lavic.

V následujícím týdnu od 26. do 30. října 2020 probíhají MŠMT ČR prodloužené podzimní prázdniny. Žákům nebude zadána práce, nicméně platí tak jako o všech prázdninách – jemné procvičování znalostí a dovedností, zejména potom pravidelné čtení by nemělo z denního režimu zcela vypadnout:-)

V následujícím týdnu očekáváme alespoň přibližné upřesnění předpokládané doby trvání distanční výuky pro první stupeň ZŠ. Za naši školu vyhodnotíme dosavadní četnost a způsob zadávání práce a budeme Vás informovat o dalším postupu naší vzájemné spolupráce.

Pevné zdraví Vám i Vašim rodinám přejí vyučující ZŠ Tachlovice

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.