pondělí 27. listopadu 2017

Fotografování, Mikuláš a generálka VA

V pátek 1. 12. 2017 proběhne FOTOGRAFOVÁNÍ žáků.

V úterý 5. 12. 2017 bude ve škole DEN PLNÝ MIKULÁŠŮ, ČERTŮ A ANDĚLŮ.
První dvě hodiny se učíme dle pokynů třídních učitelek, poté vyrážíme na procházku naší vsí převlečení za Mikuláše, čerty a anděly, budeme zvát na naši vánoční akademii. Po návratu pokračování výuky dle rozvrhu.
Děti přijdou do školy v obvyklý čas s potřebnými pomůckami na výuku, svačinou a pitím. Dále budou mít s sebou, např. v tašce, převlečení. Myslete na to, že je již chladno, je tedy nutné u převleku myslet i na bundu apod. Nutná pohodlná obuv, přikrývka hlavy, rukavice.


Ve středu 6. 12. 2017 pojedeme s dětmi na generálku naší Akademie do Nučic. Příchod do školy je jako obvykle. Děti budou mít s sebou batůžek se svačinou a pitím, texty svých vystoupení. Do Nučic i zpět pojedeme sjednaným autobusem. Návrat přibližně 12:30 hodin, poté oběd, kroužky, družina jako obvykle. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.