neděle 29. května 2016

Stravování do konce školního roku


Přihlášky ke stravování na konec školního roku

Vážení rodiče,

připomínám, že do pátku 3.6.2016 je potřeba u paní kuchařky odhlásit Vaše dítě ze stravování pokud víte, že bude nějaký den v období 6.6. - 30.6. v MŠ nebo ZŠ nepřítomno.

V pátek 3.6. bude uzavřena docházka a na zbytek školního roku budou tedy neodhlášené děti automaticky přihlášeny!

Budete-li potřebovat po tomto termínu své dítě odhlásit ze stravování z důvodu nemoci, budeme Vám peníze za takto odhlášené dny vracet zvlášť začátkem prázdnin mimo řádné zúčtování stravování.

Školní děti jsou automaticky odhlášeny ze stravování na dobu pobytu na škole v přírodě, tedy na období 6.6. - 10.6.2016 a také na poslední den školy, kdy dostávají vysvědčení a poté jdou domů, tedy na 30.6.2016.

Žádné další platby na stravné a školkovné již neposílejte!!! Máte-li zavedené trvalé příkazy, zrušte je prosím.

Bude-li Vaše dítě přítomno v MŠ dne 1.7.2016, vezměte sebou ten den ráno částku 63,- Kč! (38,- Kč za stravné a 25,- Kč za docházku)
Tuto částku předejte ráno Vaší paní učitelce přímo ve třídě oproti podpisu.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat a připomínám, že odhlášení obědů je možné pouze u paní kuchařky buď přímo v jídelně nebo na telefonním čísle 725 015 326!

Pavlína Kapalínová
Hospodářka ZŠ a MŠ Tachlovice

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.