středa 9. září 2015

Zápis schůzky školské rady ze dne 8. září 2015


Zápis ze schůze školské rady ze dne 8. září 2015

  1. Seznámení se stavem prací v budově ZŠ – oprava po havárii vody, práce nad rámec likvidace následků této havárie (Č. Černík, M. Janíková).
  2. Závěr k řešení problému příjezdové komunikace k rodinnému domu přes pozemek zahrady MŠ (za obec sdělil pan Černík) – nedošlo k oboustranné dohodě mezi majitelem nemovitosti a obcí. Možnost příjezdu přes v tuto chvíli soukromé pozemky.
  3. Výuka anglického jazyka – zástupce z řad rodičů využil možnost návštěvy vyučovací hodiny AJ ve 4. ročníku ve 2. pololetí šk. roku 2014/2015. Nadále se bude vyučovat ve 3. - 5. ročníku dle stávajících učebnic.

Přítomni: Č. Černík, M. Huková, M. Janíková, M. Kubánková, M. Šilarová, L. Verešová
Zapsala: M. Janíková dne 8. 9. 2015

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.