pondělí 22. června 2015

Loučení s páťáky a spaní ve škole - 26. 6. 2015

V pátek 26. 6. 2015 se koná tradiční rozloučení s našimi páťáky.
Sraz všech žáků školy i rodičů je v 18 hodin ve škole. Proběhne vyhodnocení školního roku, vystoupení dramatického kroužku a opékání buřtů - pro školní děti je vše zajištěno, rodiče si přenesou vlastní buřty, pití atd.
Následuje, již bez rodičů, korunovace prvňáčků na čtenáře a závěrečná diskotéka. Děti si vyzvedněte po naší společné snídani v sobotu v 8 hodin.
S sebou: sportovní oblečení a obuv, pití, spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby, malý ručníček, něco dobrého ke společné snídani (dětem uvaříme čaj a děti si navzájem ochutnávají dobroty od maminek:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.